Zábava a sport...

Bistrot de papa: K dovolené patří i dobré jídlo a pití. A to najdete v Horních Dubenkách - vyhlášená restaurace, příjemné prostředí, kde zapomenete na utíkající čas. Dojedete sem samozřejmě i po cyklostezce, 13 kilometrů v sedle za to určitě stojí.


Golf Resort Telč: 18ti jamkové hřiště v příjemném prostředí Českomoravské vrchoviny. A opět co by kamenem dohodil - pouhých 9 kilometrů od chalupy.


Telč: Přijet na Vysočinu a nevidět město Telč by byla velká škoda. Historické jádro je zapsáno na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Projděte si náměstí, vychutnejte si kávu v jedné z mnoha kaváren, navštivte zámek a prozkoumejte telčské podzemí. V létě využijte možnosti prožít Prázdniny v Telči - ideální kombinace zámecké atmosféry a příjemné hudby.


Lyžování: Na Vysočině nemáme velehory ani hory, přesto i zde naleznete pár kopců, kde se můžete sklouznout.... Čeřínek, Křemešník, Šacberk, Luka nad Jihlavou. Upravené běžecké stopy najdete v okolí Hojkova.


ZOO Jihlava: Jihlavská ZOO je otevřena 365 dní v roce a stojí za to ji vidět. Přenese vás do několika kontinentů, užijete si příjemnou procházku v blízkosti centra města obklopeni zelení.


Lanový park Křemešník: Zábava pro všechny věkové kategorie - dětský, junior a vysoký okruh. A když už zde budete, projděte si naučnou stezku a navštivte Kostel nejsvětější trojice - poutní místo.


Lanový park Javořice: Každý, kdo měří více jak 140 cm, může vyzkoušet 150 metrů dlouhou cestu nad zemí. Cestu autem zvládne každý, ale od nás - jak jinak - to máte za humny, stačí popojet 10 kilometrů na kole.


Vodní ráj Jihlava: Místo, kde můžete strávit horký den během léta. Plavecký bazén pro aktivní sportovce a řada vodních atrakcí pro děti. Součástí areálu je i hřiště pro beach volejbal či tenisové kurty. V zimě či v chladných dnech využijte krytou část bazénu.