Prší, prší jen se leje...

Zalezte za pec: Je něco lepšího, než si otevřít láhev dobrého vína, zatopit v peci, zabalit se do deky a přečíst si zajímavou knížku? Že jste to ještě nezažili? Máte jedinečnou možnost to u nás napravit. Pár knih máte v knihovničce připravených.


Hrad Roštejn: Hrad je co by kamenem dohodil od chalupy. A interaktivní výstava o přírodě v okolí hradu nadchne nejen malé návštěvníky.


Panský dvůr v Telči: Dětská herna v bývalé konírně s dřevěnými prolézačkami a posezením u kávy pro dospělé jistě jedno propršené odpoledne udělá hezčí. A když už patříte mezi větší vyzkoušejte lezecké centrum.


Státní zámek Telč: Zámek nabízí dva okruhy a je možné navštívit i další místa přístupná návštěvníkům - zámecké podzemí či zahrada. Přes léto fungují i speciální prohlídky pro děti a noční prohlídky pro ty, kteří chtějí zažít atmosféru hradu po setmění. A samotné město Telč též stojí za to poznat.


Rodinný park Robinson v Jihlavě: Pobyt na Robinsonově ostrově je klidně na celý den. Děti mohou vybírat z mnoha atrakcí od velkého prolézacího bludiště přes sopku až po trampolíny.