A - Z aneb co by vás mohlo zajímat

AUTO

Příjezd možný až k chalupě. Parkování na zahradě - prostor pro 4 auta.

DĚTI

U nás se nudit nebudou a z oploceného pozemku Vám nikam neutečou. Dětské knihy a hrací koutek uvnitř chalupy, stejně jako venkovní hřiště, jistě potěší každou dětskou duši. 

EKOLOGIE

Pomozte nám nebýt lhostejní vůči životnímu prostředí - třídíme odpad.

FIREMNÍ AKCE

Potřebujete se svým týmem vypadnout mimo kancelář? Zkuste přijet k nám.

LESY

Když se řekne les... pojďte houbařit, sbírat borůvky a maliny nebo se jen tak procházejte - lesů máme na Vysočině víc než dost.

MAZLÍČCI

Po vzájemné dohodě je možné si s sebou vzít pejska - pouze venkovní plemena či "negaučové" typy. Za pobyt pejska účtujeme poplatek 100 Kč/noc.

OBCHODY

Základní potraviny nakupíte v županu - stačí přeběhnout silnici. Větší nákupy pohodlně zařídíte v Třešti, Telči či Jihlavě.

PAMÁTKY

Hrad Roštejn máte hned za humny. V Telči si odškrtnete další navštívenou památku UNESCO a jihlavské katakomby Vás v létě příjemně ochladí.

RŮŽENÁ

Poklidná krásná obec, ve které se naše chalupa nachází. Ač v centru obce, nemáme žádné bezprostřední sousedy, vaše soukromí tak není nikým narušováno.

SIGNÁL

Ten u nás nehledejte. Dopřejte si klid a izolaci od okolí. Nejbližší chytíte tak 30 metrů od chalupy. Pokud přece jen toužíte po spojení s okolím, Wi-Fi je pro vás k dispozici.

VAŘENÍ

Je vám k dispozici plně vybavená kuchyň. A kdo chce zažít dobu našich babiček, má možnost zkusit vařit nebo péct v kachlových kamnech. A pro letní měsíce je připraven venkovní gril nebo ohniště na buřtíky.

Wi-Fi

Připojení k internetu je k dispozici a je jen na vás, zda chcete zůstat ve spojení se světem.

Co podniknout ať už svítí slunce nebo leje

Přijeďte k nám, těšíme se na vás